Difference between revisions of "Template:MWartStatus"
Jump to navigation
Jump to search
m (CORrected: typo) |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
{{Tbl}} | {{Tbl}} | ||
|+ (Geplande) [[Template:MWart|artikelen]] over {{MW}} | |+ (Geplande) [[Template:MWart|artikelen]] over {{MW}} | ||
| − | ! Artikel ! | + | ! Artikel !! align=left; !Status |
|- | |- | ||
| {{MW|Installatie}} | | {{MW|Installatie}} | ||
Revision as of 14:54, 5 December 2022
- Kies uit
- Terug naar artikel pagina Software/MediaWIki
- Terug naar artikel discussie Talk:Software/MediaWIki
Vermeld, indien van toepassing, wanneer er grote wijzigingen zijn, dat in de discussie pagina van Software.
| Artikel | align=left; !Status |
|---|---|
| Installatie | |
| Upgrade | |
| Verplaatsen | |
| Administratie | |
| LocalSettings | |
| AccessCtl | |
| Templates | |
| Extensies | |
| Features | |
| Een BOT schrijven | |
| Handleidingen | |
| Syntax | |
| Issues | |
| Lifecycle[1] | |
| Code | Status: INIT |
[create]
Template documentation
| Editors can experiment in this template's sandbox (create | mirror) and testcases (create) pages. Please add categories and interwikis to the /doc subpage. Subpages of this template. |
- ↑ zie Mediawiki.org: Version lifecycle voor en beschrijving van het begrip binnen MediaWiki.