Difference between revisions of "Template:QNart"
Jump to navigation
Jump to search
(Statussen 'v=No' gezet) |
|||
| Line 10: | Line 10: | ||
| [[QNAP/Gebruik]] || (het gebruik van QNAP) || {{Status|v=No|p}} | | [[QNAP/Gebruik]] || (het gebruik van QNAP) || {{Status|v=No|p}} | ||
|- style="background-color: cyan;" | |- style="background-color: cyan;" | ||
| − | | {{QN|Ervaring}} || (Ervaring met QNAP) || {{Status|v=No| | + | | {{QN|Ervaring}} || (Ervaring met QNAP) || {{Status|v=No|N}} |
|} | |} | ||
Revision as of 19:54, 26 September 2023
| Artikel | Omschrijving | Status[1] |
|---|---|---|
| QNAP/QuTS | (het NAS besturingsprogramma van QNAP) | ONBEKEND |
| QNAP/QFinder | (het NAS beheerprogramma van QNAP) | ONBEKEND |
| QNAP/Forum | (het Forum van QNAP) | ONBEKEND |
| QNAP/Gebruik | (het gebruik van QNAP) | OPEN |
| Ervaring | (Ervaring met QNAP) | INACTIVE |
- ↑ Deze kolm geeft de Status: A, C, D, E, H, I, N, NP, O, P, U of W
Zie Status/doc weer van het artikel