Difference between revisions of "Informatica/Leveranciers"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 19: | Line 19: | ||
| {{LV|QNAP}} | | {{LV|QNAP}} | ||
|- | |- | ||
| − | | {{LV | + | | {{LV|WMF}} |
|} | |} | ||
Latest revision as of 13:20, 5 March 2024
Contents |
| Deze pagina maakt deel uit van de serie Informatica. |
| 30px | Deze pagina in een notendop: Deze pagina geeft een overzicht van veel gebruikte leveranciers. |
| Hardware | Software | Besturingssystemen | IT Diensten | Terminologie | Leveranciers |
| Tutorials | Artikelen |
Leveranciers
| Leveranciers | Meer info | |
|---|---|---|
| Actipro_Software | Esmero | Een HSP |
| IBM | ||
| Microsoft | ||
| QNAP | ||
| WMF |