Difference between revisions of "Informatica/Besturingssystemen"
Jump to navigation
Jump to search
| (2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 3: | Line 3: | ||
}} | }} | ||
== Introductie == | == Introductie == | ||
| − | {{ShowMeer|lvl=3|id=1.3}} | + | {{ITart}} |
| + | {{ShowMeer | ||
| + | |lvl=3 | ||
| + | |id=1.3}} | ||
{{tbl}} | {{tbl}} | ||
|- | |- | ||
| − | | {{OS|Android}} | + | | {{OS|Android}} || {{OS|Chrome OS}} || {{OS|Debian}} |
| − | | {{OS|Chrome OS}} | + | | {{OS|FreeDOS}}|| {{OS|Linux}}|| {{OS|macOS}} || {{OS|Raspbian}} || {{OS|QuTS}} |
| − | | {{OS|Debian}} | + | | {{OS|Ubuntu}} || {{OS|VMware}} || {{OS|Windows}} |
| − | | {{OS|FreeDOS}} | ||
| − | | {{OS|Linux}} | ||
| − | | {{OS|macOS}} | ||
| − | | {{OS|Raspbian}} | ||
| − | | {{OS|QuTS}} | ||
| − | | {{OS|Ubuntu}} | ||
| − | | {{OS|VMware}} | ||
| − | | {{OS|Windows}} | ||
|} | |} | ||
| − | Deze opsomming zal niet | + | Deze opsomming zal niet compleet zijn. |
| − | + | {{ReportThis}} | |
[[Category:Besturingssystemen]] | [[Category:Besturingssystemen]] | ||
Latest revision as of 15:18, 12 January 2025
Contents |
| Deze pagina maakt deel uit van de serie Informatica. |
Introductie
| Hardware | Software | Besturingssystemen | IT Diensten | Terminologie | Leveranciers |
| Tutorials | Artikelen |
| Android | Chrome OS | Debian | FreeDOS | Linux | macOS | Raspbian | QuTS | Ubuntu | VMware | Windows |
Deze opsomming zal niet compleet zijn. Meld dit via de op de discussie pagina van de beheerder genoemde wijze.