Difference between revisions of "Informatica/Software"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 23: | Line 23: | ||
|- <!-- T1R1C- RIJ style="background-color: cyan;" 2 --> | |- <!-- T1R1C- RIJ style="background-color: cyan;" 2 --> | ||
| {{SW|KeePass}} | | {{SW|KeePass}} | ||
| − | | | + | | {{SW|Libre Office}} |
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 13:53, 31 October 2022
| Deze pagina maakt deel uit van de serie Informatica. |
Introductie
Klik op een van de velden in onderstaande tabellen voor informatie over de genoemde software producten.
x86 toepassingen
| #-L | 1Password | BitDefender | Chrome | Firefox | Jabra Direct | Kaspersky TS |
| KeePass | Libre Office | |||||
| M-N | MediaWiki | MS Access | MS Excel | MS PowerPoint | MS Word | |
| O-Z | Qfinder | SyncBack | Thunderbird | VirtualBox | WinMerge | |
| WinSCP | Xampp |
Web Applicaties
| #-M | Horde | ||||
| N-Z | Datumprikker | One UI | Plesk | Qfinder |
Android Apps
Dat wil zeggen:applicaties die op Android mobiele apparaten functioneren.
| #-M | Aquamail | Chrome | |||
| N-Z | OneUI |
Apple Apps
Wordt nog nader ingevuld
Zelfgebouwde software
Hierover is in een aparte pagina (gepland) meer te schrijven. Lees daarvoor Zelfbouw.