Difference between revisions of "Informatica"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 5: | Line 5: | ||
== Introductie == | == Introductie == | ||
{{tbl}}} | {{tbl}}} | ||
| − | |+ andere | + | |+ andere pagina's |
|- | |- | ||
| − | | {{HW}} || {{SW}} | + | | {{HW}} || {{SW}} ~~ {{OS}} |
|{{IT| IT Diennsten}} | |{{IT| IT Diennsten}} | ||
| {{IT Term}} | | {{IT Term}} | ||
Revision as of 16:05, 23 August 2021
Contents |
| 30px | Deze pagina in een notendop: Een portaal pagina voor I(C)T gerichte onderwerpen. |
Introductie
| Hardware | Software ~~ Besturingssystemen | IT Diennsten | IT Terminologie |
Zie ook
- Informatica op Wikipedia (NL).