Difference between revisions of "Template:QNart"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 7: | Line 7: | ||
| [[QNAP/QFinder]] || (het NAS beheerprogramma van QNAP) || {{Status|v=No|I}} | | [[QNAP/QFinder]] || (het NAS beheerprogramma van QNAP) || {{Status|v=No|I}} | ||
|- style="background-color: cyan;" | |- style="background-color: cyan;" | ||
| − | | [[QNAP/Forum]] || (het | + | | [[QNAP/Forum]] || (het [[forum]] van QNAP) || {{Status|v=No|I}} |
|- style="background-color: yellow;" | |- style="background-color: yellow;" | ||
| [[QNAP/Gebruik]] || (het gebruik van QNAP) || {{Status|v=No|p}} | | [[QNAP/Gebruik]] || (het gebruik van QNAP) || {{Status|v=No|p}} | ||
Revision as of 15:52, 28 January 2024
| Artikel | Omschrijving | Status[1] |
|---|---|---|
| QNAP/QuTS | (het NAS besturingsprogramma van QNAP) | INIT |
| QNAP/QFinder | (het NAS beheerprogramma van QNAP) | INIT |
| QNAP/Forum | (het forum van QNAP) | INIT |
| QNAP/Gebruik | (het gebruik van QNAP) | OPEN |
| Ervaring | (Ervaring met QNAP) | INACTIVE |
}}
- ↑ Deze kolom geeft de Status weer van het artikel