Difference between revisions of "Template:QNart"
Jump to navigation
Jump to search
Tag: Undo |
|||
| Line 13: | Line 13: | ||
| [[QNAP/Gebruik]] || (het gebruik van QNAP) || {{Status|v=No|p}} | | [[QNAP/Gebruik]] || (het gebruik van QNAP) || {{Status|v=No|p}} | ||
|- | |- | ||
| − | | {{QN|Ervaring}} || (Ervaring met QNAP) || {{Status|v=No| | + | | {{QN|Ervaring}} || (Ervaring met QNAP) || {{Status|v=No|p}} |
|} | |} | ||
Latest revision as of 16:16, 16 March 2025
| ! Artikel | Omschrijving | Status[1] |
|---|---|---|
| QNAP/QuTS | (het NAS besturingsprogramma van QNAP) | INIT |
| QNAP/QFinder | (het NAS beheerprogramma van QNAP) | INIT |
| QNAP/Forum | (het forum van QNAP) | INIT |
| QNAP/Gebruik | (het gebruik van QNAP) | OPEN |
| Ervaring | (Ervaring met QNAP) | OPEN |
- ↑ Deze kolom geeft de Status weer van het artikel