Difference between revisions of "Informatica/Software"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 9: | Line 9: | ||
|- <!-- T1R1C- RIJ 1 --> style="background-color: yellow;" | |- <!-- T1R1C- RIJ 1 --> style="background-color: yellow;" | ||
| rowspan=1 |'''#-L''' | | rowspan=1 |'''#-L''' | ||
| − | | | + | | {{SW|Chrome}} |
| {{SW|Kaspersky Total Security|Kaspersky <small>TS</small>}} | | {{SW|Kaspersky Total Security|Kaspersky <small>TS</small>}} | ||
| {{SW|KeePass}} | | {{SW|KeePass}} | ||
Revision as of 20:35, 24 November 2021
| Deze pagina maakt deel uit van de serie Informatica. |
Introductie
Klik op een van de velden in onderstaande tabellen voor informatie over de genoemde software producten.
x86 toepassingen
| #-L | Chrome | Kaspersky TS | KeePass | |||
| M-N | MediaWiki | MS Access | MS Excel | MS PowerPoint | MS Word | |
| O-Z | Qfinder | Thunderbird | VirtualBox | WinMerge | WinSCP | Xampp |
Web Applicaties
| #-M | Horde | ||||
| N-Z | One UI | Plesk | Qfinder |
Android Apps
Dat wil zeggen:applicaties die op Android mobiele apparaten functioneren.
| #-M | Aquamail | ||||
| N-Z | OneUI |
Apple Apps
Wordt nog nader ingevuld
Zelfgebouwde software
Hierover is in een aparte pagina (gepland) meer te schrijven. Lees daarvoor Zelfbouw.